Доставка і повернення в інтернет-магазині MERINA

 

Наш відділ обслуговування клієнтів працює щодня з 10:00 до 20:00 за київським часом, крім святкових днів. Всі повідомлення, відправлені в неробочий час, будуть розглянуті на наступний робочий день. Якщо у вас виникли труднощі з оформленням замовлення або виникли питання, напишіть нам за адресою merina.accessories@gmail.com. Або зателефонуйте нам по телефону +380988072586.

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

Замовлення MERINA accessories відправляються по всій Україні, через компанію Нова Пошта.

Залежно від географічного положення населеного пункту на території України, де ви проживаєте термін доставки може коливатися від 1 до 5 днів.

Оплатити обраний вами товар ви можете одним із зазначених нижче способів:

  • перерахувавши зазначену на сайті суму на карту ПриватБанку, номер якої ви отримаєте на електронну пошту, зробивши замовлення.
  • оплатити готівковим платежем при отриманні товару на пошті (при даному способі оплати оплачуєте вартість посилки і зворотну доставку – 2% від суми + 20 грн.).

ДОСТАВКА В ІНШІ КРАЇНИ СВІТУ

Доставка в Європу та інші країни світу здійснюється Укрпоштою і триває від двох тижнів до одного місяця. Оплата готового товару або товару на замовлення за кордон проводиться 100% перед початком роботи над замовленням через Western Union. Деталі оплати і доставки нашої продукції за кордон ви можете отримати, написавши нам на пошту merina.accessories@gmail.com.

ПОВЕРНЕННЯ

MERINA accessories прагне до створення максимально позитивного досвіду покупок для наших клієнтів. Покупець при отриманні товару може оглянути його на пошті і, якщо товар не підходить, повинен відразу повернути його. Інші повернення не приймаються. Адже згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 №172 вироби з натурального каміння входять до перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).