Політика конфіденційності

MERINA accessories може отримувати особисту інформацію про вас з різних джерел, в тому числі при відвідуванні Сайту, відвідуванні наших соціальних мереж, підписці на розсилку новин, заповненні форми, придбанні товарів, участі в акції або в зв’язку з іншими доступними нам функціями на сайті. Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що MERINA accessories може збирати вашу особисту інформацію, таку як ваше ім’я, адреса, адреса електронної пошти, вік, стать, IP-адреса, ім’я користувача і пароль, а також інформацію про оплату.

Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що для обробки певних замовлень, поліпшення веб-сайту, поліпшення маркетингу або виконання будь-яких інших послуг, пов’язаних з MERINA accessories, MERINA accessories може час від часу передавати вашу особисту інформацію нашим партнерам, постачальникам послуг і іншим Третім сторонам за вашою згодою.

Крім того, ми можемо розкрити інформацію про вас, якщо від нас вимагається зробити це відповідно до закону або судового процесу, правоохоронним органам або іншим урядовцям, або коли ми вважаємо, що розкриття інформації необхідно або доречно для запобігання фізичної шкоди, фінансової втрати або в зв’язку з розслідуванням, передбачуваної фактичної шахрайської або незаконної діяльності.

Ми також залишаємо за собою право передавати особисту інформацію, яку ми маємо про вас, в разі продажу або передачі всієї або частини нашої компанії або активів. Якщо такий продаж або передача відбудуться, ми будемо докладати розумні зусилля, щоб направити одержувача використовувати особисту інформацію, яку ви нам надали, відповідно до нашої політики конфіденційності. Після такого продажу або передачі ви можете зв’язатися з юридичною особою, якій ми передали вашу особисту інформацію, з будь-якими запитами щодо обробки цієї інформації.

Ви можете в будь-який момент повідомити не відправляти маркетингові повідомлення по електронній пошті, натиснувши посилання скасування підписки в маркетингових листах, які ви отримуєте від нас, або звернувшись до нас.