Догляд та ремонт

Догляд за прикрасами

Для нас важливо, щоб ювелірні вироби, придбані через merina.com.ua, зберігали високу якість протягом багатьох років. Щоб прикраси MERINA accessories були в найкращому стані, зверніть увагу на наступні рекомендації:

Чистіть так часто, як це необхідно, використовуючи полірувальні гумки (фетри, муслін, різні тканини) будь-які металеві деталі, щоб зменшити потемніння. Будь ласка, майте на увазі, що через особистий рівень рН шкіри деяких людей, вироби можуть бути схильні до негативного впливу. Ми рекомендуємо зберігати прикраси в спеціальних упаковках. Прикраси MERINA accessories ретельно упаковані в захисні коробки. Ми сподіваємося, що ви як раз використовуєте їх в якості зручного сховища.

Через природу латунних деталей та металевих елементів з ювелірного родієвого сплаву в нашій колекції ви можете побачити невеликі зміни в кольорі деяких виробів. Щоб видалити будь-які потемніння, ви можете використовувати полірувальні тканини.

Будь ласка, постарайтеся уникати впливу води. Ми рекомендуємо знімати прикраси перед тим, як мити посуд, приймати душ, направлятися на пляж і т.д.

Зверніть увагу: MERINA accessories не нестиме відповідальності за будь-які збитки, які можуть виникнути внаслідок відмови від виконання вищезгаданих рекомендацій.

РЕМОНТ

Щоб замовити ремонт, надішліть листа електронною поштою merina.accessories@gmail.com з усіма нижчезазначених даними, щоб отримати підтвердження:

  1. Контактна особа і номер телефону
  2. Підтвердження покупки (наприклад, адреса електронної пошти підтвердження або отримання)
  3. Зображення пошкодженого предмета
  4. Короткий опис необхідного ремонту

Після отримання вищевказаних деталей, ми проведемо експертизу. Зверніть увагу, що ремонт підтверджується за умови правильного догляду за виробами. Будь ласка, зачекайте 2 тижні, поки ремонт завершиться. У рідкісних випадках, коли ремонт вимагає замовлення поставки нових деталей, тоді ремонт може зайняти до 2-3 місяців.

За винятком випадків псування рідкісних каменів, матеріалів і інших непоправних елементів, компанія намагається провести ремонт безкоштовно, залишаючи за клієнтом тільки оплату доставки. Для більш масштабного ремонту можуть застосовуватися додаткові збори, засновані на витратах праці і вартості матеріалів.