MERINA accessories – ексклюзивні прикраси з натурального каміння.

«Ще з дитинства пам’ятаю, як любила колекціонувати рідкісні красиві камінці. Деякий час навіть мріяла стати геологом. У натуральному камінні є щось таємниче, невідоме. Для нього характерні природна краса, благородність та унікальність кожного окремого камінця. Така любов до каміння не могла не перерости у щось більше, ніж просто колекціонування»
Інна Негрич

Мінерали, які мільйонами років формувалися у надрах Землі, можуть опинитися на вашому зап’ясті  чи шиї  у вигляді вишуканої прикраси. Цю неймовірну магію ми втілюємо в життя.

Прикраси бренду «MERINA accessories» – це багатогранний світ жіночої грації та елегантності. Стильні сотуари та брошки, витончені кольє, браслети, розкішні етно-намиста, переосмислені на сучасний лад, втілюються у вишуканих колекціях, що дозволяють підкреслити характер та індивідуальність юної дівчини чи статусної леді.

Перші творчі експерименти були простими, без застосування складних технік, однак вже володіли особливим шармом і стилем. З часом ми  розробили авторську техніку, накопичили арсенал ідей та створили власний бренд  під назвою «MERINA accessories». Прикраси нашого бренду покликані підкреслити стиль своєї власниці, додати в нього яскраві нотки вишуканості та особливого шарму.

Всі прикраси виготовлені із родієвого сплаву та латуні, без додавання нікелю і прикрашені великою різноманітністю самоцвітів. Агати з їх багатогранною колірною гамою та рисунком, аметисти, цитрин, кварц, преніт, флюорит, перли та корал – всього й не перелічити, у поєднанні з кристалами створюють неповторний ефект на межі мрії та реальності.

Merina accessories – це багатство розкоші і витончений мінімалізм, квітуча юність та елегантна класика.