Умови використання

1. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Ви визнаєте, що на Сайті може міститися контент, захищений авторським правом, патентом, торговою маркою, комерційною таємницею або іншими правами власності та законами. За винятком випадків, санкціонованих MERINA accessories, ви погоджуєтеся не змінювати, не копіювати, не розтрачувати, не здавати в оренду, не продавати, не поширювати або створювати похідні роботи на основі будь-якого вмісту, знайденого на Сайті, повністю або частково. Будь-яке використання Сайту або будь-якого іншого контенту, крім як спеціально дозволені в даному документі, без попереднього письмового дозволу MERINA accessories суворо заборонено.

Назва та логотип MERINA accessories та назви інших компаній, продуктів і послуг та логотипи, які використовуються і які відображаються або іншим чином вбудовані в Сайт заборонено використовувати без попередньої письмової згоди.

Ми поважаємо інтелектуальну власність інших. Якщо ви вважаєте, що який-небудь контент на Сайті був скопійований з порушенням авторських прав або прав на товарний знак, відправте нам лист по електронній пошті merina.accessories@gmail.com, щоб повідомити нас про заявлене порушення.

2. ПОЛІТИКА Перевезення вантажів і ПОВЕРНЕННЯ.

Щоб переглянути правила і процедури, пов’язані із замовленнями, розміщеними на Сайті, натисніть тут (посилання на кнопку «Доставка та повернення»).

3. НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ЗМІ.

Ви можете розміщувати або завантажувати контент, який ви створили, включаючи, фотографії, відеоролики і коментарі (в сукупності «призначені для користувача матеріали») до ваших облікових записів в соціальних мережах. Відправляючи і завантажуючи призначені для користувача матеріали, які ви зазначили за допомогою #merina.accessories або інших хештегів або ідентифікаційних міток бренду MERINA accessories, ви надаєте MERINA accessories безстрокове, безкорисливе, передане право використовувати ваші матеріали з міткою MERINA accessories в будь-якому вигляді, на веб-сторінках, сторінках соціальних мереж, якими керує MERINA accessories, а також в інших маркетингових, і рекламних ініціативах, в будь-яких засобах масової інформації, доступних зараз або в подальшому.

4. ТОЧНІСТЬ ІНФОРМАЦІЇ.

Ми намагаємося бути максимально точними при описі наших продуктів на Сайті, однак ми не гарантуємо точність, повноту, надійність або безпомилковість описів товарів, кольорів, інформації або іншого контенту на Сайті.

Цей Сайт може містити друкарські помилки або неточності і не може бути повним або актуальним. Тому ми залишаємо за собою право виправляти будь-які помилки, неточності або упущення (в тому числі після відправки замовлення), а також змінювати або оновлювати інформацію в будь-який час без попереднього повідомлення. Будь ласка, зверніть увагу, що такі помилки, неточності або пропуски можуть ставитися до цін і доступності, і ми залишаємо за собою право скасувати або відмовитися від прийняття будь-якого замовлення, розміщеного на підставі невірної інформації про ціни або доступності. Ми заздалегідь приносимо свої вибачення за принесені незручності.

5. ЗГОДА І ЗМІНИ.

Ваше використання цього Сайту буде вважатися схваленням всіх умов цих Умов. Якщо ви не згодні з цими Умовами та положеннями або будь-яким з перерахованих вище умов, негайно покиньте і припиніть використання Сайту. MERINA accessories має право оновлювати ці Умови і положення в будь-який час. У разі поновлення справжніх Положень і умов ми також оновимо дату, зазначену нижче. Регулярно перевіряйте цю сторінку, щоб отримувати інформацію про такі оновлення.

ВАШЕ ПРОДОВЖЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ ОЗНАЧАЄ ПРИЙНЯТТЯ ЦИХ УМОВ І БУДЬ-ЯКІ НАСТУПНІ ЇХ ЗМІНИ