Намисто на Різдво – стильні прикраси в стилі етно від MERINA JEWELLERY

З давніх-давен українці, одягнувши традиційний стрій, збирались великими родинами на Різдвяні свята. Жінки прикрашали себе найкращими намистами, коралями та бусами, що бережно  передавались з покоління в покоління, від матері до доньки. І сьогодні традиції відроджуються з новою силою. Багатонизкові намиста з натурального коралу та самоцвітів вже в більш осучасненому та стильному вигляді сьогодні прикрашають українських жінок на свята і в будні.
Дизайнерські намиста з коралу та натурального каміння від бренду MERINA JEWELLERY – це сучасна авторська інтерпретація традиційного українського намиста, нотки стилю та сучасних тенденцій, гармонійно переплетені з багатовіковими традиціями українського народу.
На нашому сайті ви можете купити сучасне етно-намисто з коралу, агату, сердоліку та іншого натурального каміння, вибравши для себе саме ту прикрасу, яка передаватиметься нащадкам з покоління в покоління як цінний скарб.

Ми підібрали у статті декілька варіантів розкішного масивного намиста в стилі етно з коралу та натурального каміння. Нижче представлені посилання, за якими Ви зможете перейти на сторінки товарів для більшої детальної інформації про виріб.

Сердолікова розкіш

Пустельний пейзаж. Намисто з яшми та агату

Морозна калина

Намисто та чокер з коралу “Кораловий модерн (2 в 1)”

Коралове (набір)

Коралова розкіш (Натуральний корал, онікс, агат)

Коралова розкіш (2 в 1)

Величне століття

Коралове намисто

Намисто з сердоліку, агату, лазуриту та кварцу. Заграва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.